שאלות ותשובות

(סעיף) תשלום

-

אילו שיטות תשלום אתה מקבל?
אתה יכול להשתמש בכל כרטיסי האשראי הראשיים ו-PayPal בחנות שלנו.
-
עד כמה המידע האישי שלי בטוח?
GalaxyTechy מצייתת לסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה על מנת להגן על המידע האישי שלך עם פתרונות האבטחה הטובים ביותר.
פרטי כרטיס האשראי והפרטים האישיים שלך מוצפנים במהלך השידור באמצעות SSL (טכנולוגיית Secure Socket Layer), שנמצאת בשימוש נרחב באינטרנט לעיבוד תשלומים בצורה בטוחה.
(סעיף חדש) מעקב אחר הזמנות

-מספר המעקב שלי לא עובד
ל-90% מההזמנות שלנו יש מספר מעקב זמין. עם זאת, ייתכן שלהזמנה שלך אין מספר מעקב. אנא צור איתנו קשר בכתובת helpgalaxytechy@gmail.com למקרה שאתה צריך לדעת יותר על המשלוח שלך שאין לו קוד מעקב ואנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי להביא לך מידע לגביו!
תקבל את מספר המעקב שלך בדוא"ל תוך מספר ימים מהזמנתך. לאחר מכן תוכל לעקוב אחר ההזמנה שלך באמצעות הקוד בדף מעקב אחר ההזמנה שלנו.
אנא ודא שהכנסת את הקוד שלך נכון, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות העתק והדבק.
-
איך אני יכול לדעת אם ההזמנה שלי נשלחה?
כאשר הפריטים שלך נשלחו, נשלח הודעת דוא"ל לכתובת הדוא"ל הרשומה שלך ולמספר הטלפון שבו השתמשת בקופה. מספר המעקב זמין בדרך כלל במהלך הימים הקרובים לאחר המשלוח.
אתה יכול גם לבדוק את דף מעקב ההזמנות המקוון שלנו.
-
באתר המעקב כתוב נמסר אבל עדיין לא קיבלתי את החבילה שלי
לפעמים שירותי מעקב בדואר מסמנים הזמנה כמסירה כשהיא הגיעה לסניף הדואר המקומי שלך, למרות שטרם קיבלת את החבילה שלך. במקרה זה, אנא המתן מספר ימים נוספים עד ששירות הדואר שלך יעביר את החבילה לביתך או פנה לסניף הדואר המקומי שלך מכיוון שהם עשויים להחזיק את הפריט עבורך.
-
(מדור חדש) משלוח ומשלוח
-
האם אתה שולח בינלאומי?
GalaxyTechy שולחת לכל העולם בכל יום. משלוח זמין לרוב בכל רחבי העולם.
-
כמה זמן לוקח עד שההזמנה שלי נשלחת?
כל הפריטים כפופים לתקופת טיפול לפני שליחתם.
99% מההזמנות יוצאות מהמחסן תוך 1-3 ימים מהתשלום.
אנו נודיע לך באימייל כאשר הפריטים שלך נשלחו.
-
-
ההזמנה שלי לא הגיעה בזמן, מה עלי לעשות?
אם מסיבה כלשהי הפריטים שלך לא יגיעו תוך 45 ימי עסקים מתאריך הרכישה, אנא צור קשר עם helpgalaxytechy@gmail.com.
-
כמה זמן אורך המשלוח?
משלוח בינלאומי סטנדרטי: 8-20 ימי עסקים
כל ההזמנות יישלחו מהמחסן שלנו עד 3 ימי עסקים. בתקופות שיא נא לאפשר עד 6 ימי עסקים למשלוח.


-
איך החבילה מועברת?
-
זה תלוי איפה אתה גר ואיזה מוצר אתה מזמין. החבילה תימסר לביתך, לתיבת הדואר, למרפסת או לסניף הדואר המקומי עם הודעה שהושארה בתיבת הדואר שלך.
רוב ההזמנות יהיו זמינות לאיסוף מסניף הדואר המקומי שלך ברגע שתקבל מכתב התראה בתיבת הדואר שלך. זה קורה גם אם הדוור ניסה להעביר את החבילה לביתך אך אף אחד לא היה שם כדי לקבל אותה ולא ניתן היה להשאיר אותה בשום מקום בטוח.
-
כמה אתה גובה עבור המשלוח?
אנו מציעים משלוח חינם לכל העולם!
-
(סעיף חדש) החזרות והחזרים
-
מה אם אקבל מוצר פגום/פגום?
אם קיבלת מאיתנו מוצר פגום או פגום, אנא שלח לנו הוכחה מצולמת, או וידאו של הנזק ונשלח לך מיד פריט עובד חדש (בחינם, כמובן).
-
(מדור חדש) לאחר הרכישה
-
שמתי כתובת למשלוח שגויה / בחרתי בווריאציה שגויה! האם אני יכול לשנות?
אם זה קורה לך, שלח לנו דוא"ל לכתובת helpgalaxytechy@gmail.com בהקדם האפשרי, ואולי נוכל לטפל בזה. עם זאת, איננו יכולים להבטיח דבר במקרה זה, מכיוון שכל הפריטים שלנו מעובדים בדרך כלל מיד לאחר ההזמנה ומשלוחים באותו יום או ביום שאחרי. אם ההזמנה שלך כבר נכנסה לתהליך המשלוח, לא נוכל לעצור אותה. אנא צור איתנו קשר בכל מקרה, כי עדיין אכפת לנו וננסה לעזור בכל מקרה. אנחנו יודעים כמה מתסכל זה יכול להיות לשלם עבור משהו שאתה לא יכול להשתמש בו. שימו לב: אם לא נוכל לבטל את ההזמנה, לא נעניק החזר אם הזמנתם את המוצרים שלכם לכתובת הלא נכונה.
-
החבילה שלי תקועה במנהג, מה אני יכול לעשות?
מכס, שירותי דואר ו-GalaxyTechy הם ישויות שונות, ומכאן שאיננו אחראים לכל עיכוב שנגרם על ידי מכס או שירותי דואר מקומיים ולא יכולים להיות אחראים לשירותי המכס במדינה שלך.
תשלום דמי מכס ומיסים הוא באחריות הנמען ולא יכוסה על ידינו כאן ב-GalaxyTechy. לפרטים נוספים על חיובים, אנא צור קשר עם משרד המכס המקומי שלך.
אם ההזמנה שלך מתעכבת במכס, אנו מציעים להתקשר ישירות למחלקת המכס של המדינה שלך ולבקש מהם לשחרר את הפריטים שלך.
-
האם אוכל לשנות את כתובת המשלוח שלי?
לאחר ביצוע הזמנה, המידע עובר ישירות למחלקת המשלוחים שלוקח 1-3 ימי עבודה לעיבוד. לאחר מכן מחלקת המשלוחים תשלח את קודי המעקב להזנת הנתונים על מנת לעדכן את קודי המעקב ולשלוח מייל אישור משלוח ללקוח. לפיכך, אם אתה צריך לבצע שינויים כלשהם בכתובת המשלוח שלך, אנא צור קשר עם שירות הלקוחות שלנו בהקדם האפשרי לאחר ביצוע ההזמנה וייתכן שנוכל לטפל בזה.
אנא ודא שכל המידע שסיפקת נכון לפני הגשת הזמנתך כדי למנוע הפסדים בדואר או תקלות אחרות.
הערה: לכל הלקוחות שסיפקו כתובת למשלוח שונה מהכתובת הקבועה שלהם, לא נהיה אחראים לחבילות שאבדו או לא נמסרו ו/או אם עברת מהכתובת שסיפקת לנו.